29.3.2022

Darina Hrúziková hrala za SR WU17

Slovenská ženská futbalová reprezentácia do sedemnásť rokov odohrala v Írsku druhé kolo kvalifikácie ME 2022. Súčasťou výberu bola aj naša ofenzívna hráčka Darina Hrúziková.

Futbalistky vstúpili do kvalifikačného turnaja remízou s domácim Írskom 1:1. Darina Hrúziková odohrala celé stretnutie a mala podiel na slovenskom presnom zásahu, keď v 71. minúte vybojovala pokutový kop, ktorý premenila Aneta Surová zo Slovana Bratislava.

V druhom meraní síl dievčatá spod Tatier nestačili na Island, keď mu podľahli 0:1. Darina Hrúziková odohrala prvý polčas.

Na záver si slovenská „sedemnástka“ zmerala sily s Fínskom, s ktorým prehrala 0:4 a nepostúpila na záverečný šampionát. Darina Hrúziková odohrala druhý polčas.

Zdroj, foto: futbalsfz.sk