12.4.2022

Pozývame vás na domáci zápas so Slovanom Bratislava!

V piatok 15. apríla 2022 o 17:00 odohrá Ružomberok domáci zápas šiesteho kola nadstavbovej časti Fortuna ligy so Slovanom Bratislava.

Po domácej remíze s Trnavou naši futbalisti zvládli obidva vonkajšie súboje, keď vyhrali nad Žilinou 2:0 a zdolali Sereď 3:1. Vďaka týmto výsledkom nám so ziskom 52 bodov patrí priebežná druhá pozícia dva body pred Spartakom Trnava. V piatok doma privítame Slovan Bratislava, ktorý má pred nami na prvom mieste náskok štrnástich bodov a bude chcieť na našom štadióne definitívne získať majstrovský titul.

Obrovskú motiváciu však máme aj my! Stále sme jediným tímom v lige, ktorý dokázal v aktuálnom ročníku vyhrať nad týmto súperom. Navyše môžeme v prípade výhry spraviť posledný krok k definitívnemu zaisteniu medailovej pozície a spolu s ňou aj k miestenke v Európskej konferenčnej lige UEFA. Zároveň potrebujeme body na zotrvanie na druhej pozícii. Preto veríme, že si všetci nájdete cestu na štadión a opäť sa budeme môcť spoľahnúť na vašu podporu z tribún!

Rovnako ako v minulom domácom súboji môžeme zaplniť 100% kapacity nášho štadióna. Otvorené budú obidve tribúny. Diváci sa pri vstupe nemusia preukazovať potvrdením o očkovaní, prekonaní ani negatívnym testom. Jediným naďalej platným opatrením zostávajú respirátory, ktorými je potrebné mať prekryté horné dýchacie cesty počas celého pobytu na štadióne.

Pre fanúšikov sme do stredy do 20:00 pripravili súťaž o vstupenky, do ktorej sa môžete zapojiť aj vy na sociálnych sieťach Facebook, Twitter alebo Instagram. Zo všetkých správnych odpovedí vyžrebujeme troch výhercov, ktorí získajú po dve vstupenky.

Aktuálne ceny vstupeniek, informácie o zľavnených vstupenkách ako aj o voľných vstupoch, nájdete TU. Vstupenky do sektorov pre domácich divákov si môžete kúpiť aj v predpredaji TU.

Vidíme sa na štadióne!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK