2.6.2022

V ankete Gól mesiaca sa o vaše hlasy uchádza Tomáš Bobček

Tomáš Bobček zaznamenal v nedávno skončenej sezóne Fortuna ligy päť presných zásahov. Nomináciu v ankete si vyslúžil jeho zatiaľ posledný gól, keď v súboji na štadióne Dunajskej Stredy pohotovo upratal pätičkou do siete prihrávku od Lukáša Fabiša. Tento moment sa napokon ukázal ako rozhodujúci pri víťazstve 3:2, znamenajúcom definitívne zaistenie ligového striebra.

Gólu nášho futbalistu konkurujú ďalšie utešené presné zásahy. Postarali sa o ne Jakub Švec (MFK Tatran Liptovský Mikuláš), Dominik Sandal (FK Pohronie), Dávid Ďuriš (MŠK Žilina) a Nikola Krstović (FC DAC 1904 Dunajská Streda).

Ako hlasovať?

Na stránke https://golmesiaca.markiza.sk/ si pozrite päť nominovaných gólov za daný mesiac a zahlasujte za ten (podľa vás) najkrajší. Hlasovanie v ankete umožňuje každému udeliť za daný mesiac iba jeden hlas. Každý hlasujúci bude zaradený do súťaže o kredit 100 € a dres svojho obľúbeného fortunaligového tímu od stávkovej spoločnosti Fortuna. Anketa bude prebiehať do utorka 7. júna 2022 do 23:59. Partnermi ankety sú FORTUNA, R-Gol.com a TV Markíza, resp. VOYO.

ZDIEĽAJ ČLÁNOK