30.8.2022

Klaudia Krúpová a Victoria Havalec hrali za SR WU15

Slovenská ženská futbalová reprezentácia do pätnásť rokov sa v dňoch od 25. do 30. augusta 2022 zúčastnila na turnaji UEFA Development v Chorvátsku. Súčasťou reprezentačného výberu boli aj naše hráčky Klaudia Krúpová a Victoria Havalec.

Futbalistky spod Tatier vstúpili do turnaja prehrou s nórskymi rovesníčkami 1:3. Klaudia Krúpová a Victoria Havalec odohrali druhý polčas.

V následnom druhom súboji tím SR WU15 presvedčivo zvíťazil nad futbalistkami z Moldavska 16:0. Na výhre sa tromi gólmi podieľala Klaudia Krúpová, ktorá odohrala prvý polčas. Victoria Havalec hrala do 51. minúty.

Slovenský výber si na záver zmeral sily s Chorvátskom, s ktorým remizoval 1:1 a v následnom penaltovom rozstrele prehral 2:4. Klaudia Krúpová odohrala prvý polčas a Victoria Havalec druhé dejstvo. Viac informácií o zápasoch nájdete TU.

Zdroj, foto: futbalsfz.sk