1.9.2022

Pozývame vás na domáci zápas so Spartakom Trnava

V nedeľu 4. septembra 2022 o 17:30 odohrá Ružomberok domáci zápas deviateho kola Fortuna ligy so Spartakom Trnava.

Po remíze v Michalovciach 1:1, patrí nášmu klubu s jedenástimi bodmi priebežné šieste miesto v ligovej tabuľke. Máme rovnaký bodový zisk ako siedmy Trenčín a strácame jediný bod na piatu Žilinu aj štvrtú Dunajskú Stredu. V nedeľu o 17:30 doma privítame momentálne druhý Spartak Trnava. Veríme, že naši hráči sa budú môcť opäť spoľahnúť na vašu výbornú podporu z hľadiska!

Prestávku medzi polčasmi si spestríme súťažou. Štyria návštevníci nedeľného duelu, ktorí na začiatku polčasovej prestávky chytia loptičku vyhodenú do hľadiska, budú súperiť na hlavnom ihrisku ružomberského štadióna v kopaní jedenástok jednému z našich mladých, perspektívnych brankárov. Víťaz si odnesie hlavnú cenu – poukaz na nákup výrobkov Tauris v hodnote 100 € a pre ostatných troch súťažiacich máme prichystané klubové šále.

Aktuálne ceny vstupeniek, informácie o zľavnených vstupenkách ako aj o voľných vstupoch, nájdete TU. Vstupenky do sektorov pre domácich divákov si môžete kúpiť už teraz TU.