27.9.2022

Viktor Úradník hral za SR “19“

Slovenská „devätnástka“ odohrala v dňoch od 21. do 27. septembra 2022 prvú fázu kvalifikácie o postup na ME 2022. Mladí futbalisti spod Tatier si v skupine zmerali sily s rovesníkmi z Bieloruska, Arménska a domáceho Nemecka. Do všetkých duelov zasiahol Viktor Úradník.

Reprezentačný výber na úvod remizoval s Bieloruskom 1:1, keď sa o vyrovnanie postaral Artur Gajdoš z Trenčína. Viktor Úradník absolvoval na trávniku plný počet minút.

V následnom druhom súboji vyhrali Slováci gólmi Artura Gajdoša z Trenčína a Andyho Masaryka z Podbrezovej nad Arménskom 2:0. Viktor Úradník odohral aj tentokrát celé stretnutie.

Posledný súboj v skupine odohrali futbalisti spod Tatier s domácim Nemeckom, ktorému podľahli 0:1. Napriek tesnej prehre postúpili z druhej pozície do ďalšej fázy kvalifikácie. Viktor Úradník hral od 67. minúty. Viac informácií o zápasoch nájdete TU.