19.11.2022

Máté Mihályi a Giuliano Antonio Marek hrali za SR “18“

Slovenská futbalová reprezentácia do osemnásť rokov odohrala v dňoch 16. a 19. novembra 2022 dve prípravné stretnutia v Severnom Macedónsku s tamojším reprezentačným tímom. Súčasťou výberu boli aj naši hráči Máté Mihályi a Giuliano Antonio Marek.

Prvé meranie síl sa skončilo presvedčivým víťazstvom slovenského družstva, keď vyhralo nad Severným Macedónskom 5:1. Hetrik strelil Zoran Záhradník z Michaloviec, jeden presný zásah zaznamenali ružomberský útočník Máté Mihályi, ktorý hral do 64. minúty a Dávid Petrik z Michaloviec. Giuliano Antonio Marek hral do 55. minúty.

Druhé stretnutie vyšlo lepšie súperovi a futbalisti spod Tatier prehrali 1:3. Jediný gól hostí zaznamenal Jakub Murko z Trenčína. Máté Mihályi odohral prvý polčas. Giuliano Antonio Marek hral od 75. minúty. Viac informácií o zápasoch nájdete TU.