20.11.2022

Martin Regáli bol súčasťou výnimočného momentu + VIDEO

Slovensko odohralo v nedeľu 20. novembra 2022 v Bratislave prípravný zápas s Čile, ktorý bol rozlúčkovým duelom pre reprezentačného kapitána Mareka Hamšíka. Do stretnutia zasiahol aj náš útočník Martin Regáli.

V 4. minúte Suslov mieril z hranice veľkého vápna tesne vedľa bližšej žrde. Po štyroch minútach ten istý hráč vystrelil na bránu, lenže brankár bol na mieste. V 11. minúte na opačnej strane Diego Rubio tesne minul bránu. V 16. minúte po rohovom kope Cortés vyrazil nebezpečnú Boženíkovu hlavičku. Po piatich minútach Hamšík našiel centrom Bénesa a ten hlavičkoval tesne vedľa. V 27. minúte Cortés vyrazil Dudovu strelu na rohový kop. Po minúte tiesnený Boženík vystrelil z mierneho uhla ponad brvno. V 30. minúte Dúbravka vyrazil Vidalovu nebezpečnú hlavičku smerujúcu do horného rohu domácej svätyne. Po štyroch minútach Núnez prudko vystrelil spoza šestnástky tesne vedľa.

Na rozdiel od prvého polčasu mali po zmene strán viac z hry hostia. V 62. minúte Vidal vystrelil tesne vedľa bližšieho horného rohu. Vzápätí Diego Rubio mieril z hranice šestnástky pod brvno. Jeho strelu vyrazil Dúbravka na rohový kop, po ktorom si poradil s hlavičkou Diaza. V 65. minúte De Marco úspešným obranným zákrokom zmaril veľkú šancu Sáncheza. Po chvíli mal Sánchez ďalšiu sľubnú príležitosť, keď jeho hlavičku zastavil Škriniar. V 72. minúte Boženík hlavičkou preveril Cortésa, ktorý nemal problém s týmto zakončením. Po troch minútach Dúbravka chytil Sánchezov pokus.

V 89. minúte za potlesku celého štadióna vystriedal Marek Hamšík, ktorého pri jeho rozlúčke s reprezentačným dresom nahradil práve ružomberský futbalista Martin Regáli. Prípravný duel sa skončil remízou 0:0. Viac informácií o stretnutí nájdete TU.

Foto: futbalsfz.sk


ZDIEĽAJ ČLÁNOK