21.11.2022

Naši hráči hrali za SR “16“

Slovenská futbalová reprezentácia do šestnásť rokov odohrala v dňoch 17. a 20. novembra 2022 v Rakúsku dve prípravné stretnutia s tamojším reprezentačným výberom. Súčasťou tímu boli aj naši hráči Patrik Jevoš, Juraj Batuna, Adam Tittel a Lukas Ambróz.

Mladí futbalisti spod Tatier prehrali v prvom súboji 0:3. Patrik Jevoš hral do 68. minúty, kedy prišiel do hry Juraj Batuna. Adam Tittel s Lukasom Ambrózom hrali od 87. minúty.

Slovensko nestačilo na svojho súpera ani v druhom meraní síl, kedy mu podľahlo 0:2. Juraj Batuna odohral celé stretnutie. Lukas Ambróz hral do 74. minúty. Adam Tittel odišiel z trávnika v 65. minúte, kedy nastúpil do hry Patrik Jevoš. Viac informácií o zápasoch nájdete TU.