27.2.2023

Bezpečnostné opatrenia na domáci zápas s Dunajskou Stredou

V sobotu 4. marca 2023 od 16:30 hod. do 18:30 hod. odohrá MFK Ružomberok s FC DAC 1904 Dunajská Streda na svojom štadióne futbalový zápas 22. kola Fortuna ligy sezóny 2022/2023. Klub MFK Ružomberok na bezpečnostnej porade konanej 27. februára 2023 prijal nasledovné opatrenia:

• Z bezpečnostných dôvodov bude turniketový vstup č. III z Makovického ulice na tribúnu B uzavretý!
- Návštevníci tribúny B použijú výlučne vstup č. I z Hrabovskej cesty (pri Katolíckej univerzite) a to nielen na vstup na štadión, ale aj na odchod zo štadióna.
- Súčasne upozorňujeme, že vstup na štadión pre domácich fanúšikov na tribúnu B nebude umožnený z Vajanského ulice.

Parkovanie na Makovického ulici bude pre domácich fanúšikov obmedzené!

• Na predmetnom zápase nebude umožnený predaj, podávanie alebo požívanie alkoholických nápojov s obsahom alkoholu vyšším ako 4,1 objemových percent alkoholu, obec nevydala zákaz predaja, podávania alebo požívania alkoholických nápojov.

• Bude vydaný zákaz státia na Vajanského ulici a to od Športovej ulice, označený prenosnými dopravnými značkami a to od dňa 3. marca 2023 až do ukončenia zápasu 4. marca 2023 o cca 19:00 hod.

• Prosíme návštevníkov aby rešpektovali dlhší čas na vybavenie lístka z dôvodu zavedenia E - KASY a prispôsobili tomu svoj skorší príchod.

Za pochopenie ďakujeme!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK