10.9.2023

Naši hráči hrali za SR “18“

Slovenská futbalová reprezentácia do osemnásť rokov sa tento týždeň zúčastnila na medzinárodnom turnaji v Česku, kde si zmerala sily so Švajčiarskom, domácim Českom a Ukrajinou. Súčasťou tímu boli štyria naši hráči – Michal Kováčik, Tomáš Jurišta, Lukáš Dvorský a Daniel Lopušek.

Futbalisti spod Tatier v prvom súboji prehrali so Švajčiarskom 1:4. Lukáš Dvorský a Tomáš Jurišta hrali do 76. minúty, kedy prišiel do hry Daniel Lopušek.

V následnom druhom stretnutí slovenský výber prehral s Českom 0:6. Daniel Lopušek odohral prvý polčas a Tomáš Jurišta absolvoval na trávniku druhé dejstvo.

Záverečné vystúpenie na turnaji prinieslo tesnú prehru s Ukrajinou 2:3. Celý duel odchytal Michal Kováčik, Tomáš Jurišta hral do 74. minúty, kedy ho vystriedal Lukáš Dvorský. Daniel Lopušek prišiel do hry v 87. minúte. Viac informácií zo zápasov nájdete TU.

Zdroj, foto: futbalsfz.sk