21.9.2023

Súťaž o podpísanú oficiálnu loptu

V stredu 27. septembra 2023 o 18:00 privítame v dohrávke piateho kola Niké ligy na našom štadióne Slovan Bratislava. Pre deti do 14 rokov (vrátane), sme pripravili súťaž o oficiálnu loptu Adidas Oceaunz, s ktorou sa hrajú zápasy Niké ligy, podpísanú hráčmi A mužstva.

• V prípade seriózneho záujmu sa od tejto chvíle do utorka 26. 9. 2023 do 19:06 môžete registrovať na maile futbalruza@gmail.com.

• Potrebné je uviesť meno, priezvisko a vek dieťaťa zapojeného do súťaže.

• Pred stretnutím vyžrebujeme a následne vyhlásime mená troch súťažiacich, ktorí budú cez polčasovú prestávku duelu so Slovanom súťažiť na hlavnom ihrisku v triafaní malých bránok.

• Víťaz získa podpísanú oficiálnu loptu, zvyšní dvaja vyžrebovaní dostanú klubový suvenír.

• Ak máte viac ako 14 rokov a chcete súťažiť, naďalej sledujte naše oficiálne profily. Čoskoro bude súťaž aj pre vašu vekovú kategóriu.

• V prípade nepriaznivého počasia bude súťaž presunutá na iný zápas.