28.9.2023

Súťaž o dres a žrebovanie o zaujímavé ceny

V sobotu 30. septembra 2023 o 18:00 privítame v deviatom kole Niké ligy na našom štadióne Michalovce.

• Pre fanúšikov od 15 rokov (vrátane), sme pripravili súťaž o originálny ružomberský oranžový dres.

• V prípade seriózneho záujmu sa od tejto chvíle do piatku 29. 9. 2023 do 16:00 môžete registrovať na maile futbalruza@gmail.com.

• Potrebné je uviesť vaše meno, priezvisko a vek.

• Pred stretnutím vyžrebujeme a následne vyhlásime mená troch súťažiacich, ktorí budú cez polčasovú prestávku duelu s Michalovcami súťažiť na hlavnom ihrisku v kopaní jedenástok nášmu brankárovi.

• Víťaz získa oficiálny ružomberský dres, zvyšní dvaja vyžrebovaní dostanú klubový suvenír.

Zároveň všetci fanúšikovia, ktorí navštívia sobotný zápas, budú zaradení do žrebovania o ďalšie zaujímavé ceny. Žrebovanie sa uskutoční počas budúceho týždňa.

• Žrebovať sa budú čísla vstupeniek a permanentiek, ktorých držitelia navštívia zápas s Michalovcami. Preto do žrebovania nevyhadzujte vstupenky. Bude sa nimi treba preukázať pri preberaní výhry.

• Pre viac informácií naďalej sledujte náš web a oficiálne profily na sociálnych sieťach.