9.11.2023

Naši hráči hrali za SR “18“

Slovenská futbalová reprezentácia do osemnásť rokov odohrala v dňoch 7. a 9. novembra 2023 dve merania síl s Maďarskom. Do duelov zasiahli viacerí ružomberskí futbalisti.

Prvé stretnutie v Dunajskej Strede sa skončilo víťazstvom futbalistov spod Tatier 1:0. Lukáš Dvorský odohral celé stretnutie. Tomáš Husarčík prišiel do hry v 57. minúte. Leopold Mizerák hral od 70. minúty a Samuel Pavlík nastúpil v 79. minúte.

Druhý zápas sa odohral u našich južných susedov a skončil sa prehrou slovenského výberu 0:1. Tomáš Husarčík odohral celé stretnutie. Leopold Mizerák hral do 64. minúty, Samuel Pavlík odohral prvý polčas a Lukáš Dvorský prišiel do hry v 70. minúte. Viac informácií zo stretnutí nájdete TU.

Zdroj, foto: futbalsfz.sk