9.4.2024

Darina Hrúziková s tromi gólmi za SR WU19

Slovenská ženská futbalová reprezentácia do devätnásť rokov absolvovala od 3. do 9. apríla 2024 v Srbsku druhú fázu kvalifikácie ME. Súčasťou výberu boli aj naše hráčky Darina Hrúziková a Ema Pivarníková.

Futbalistky spod Tatier v prvom vystúpení remizovali s domácim Srbskom 2:2. Obidva slovenské góly dala Darina Hrúziková, ktorá odohrala celé stretnutie. Ema Pivarníková prišla do hry v 65. minúte.

V druhom súboji s Belgickom prehral tím SR WU19 0:2. Darina Hrúziková hrala do 71. minúty.

Na záver kvalifikácie slovenský výber zvíťazil nad Bieloruskom 2:1. Darina Hrúziková strelila prvý gól a hrala do 89. minúty.

Futbalistky spod Tatier sa so štyrmi bodmi umiestnili v skupine na tretej pozícii a tak budú aj v jeseni účinkovať v elitnej Lige A. Viac informácií o zápasoch nájdete TU.

Zdroj, foto: futbalsfz.sk