19.4.2024

Informácie k výjazdu na finále Slovnaft Cupu AKTUALIZOVANÉ!

V stredu 1. mája 2024 o 15:00 odohrá Ružomberok v Košiciach finále Slovnaft Cupu 2023/24 so Spartakom Trnava.

AKTUALIZOVANÉ 29. 4. 2024 - Odchod fanúšikov, ktorí si online kúpili lístky do fanúšikovských sektorov a registrovali sa na bezplatnú dopravu organizovanú klubom MFK Ružomberok, bude realizovaný podľa rozpisu vlakom a autobusmi. O vybranom dopravnom prostriedku a čase odchodu je každý účastník informovaný mailom, ktorý uviedol v registrácii. Prosíme všetkých fanúšikov, ktorí sa na dopravu registrovali, aby sa na miesto odchodu dostavili v dostatočnom časovom predstihu a aby okrem platnej vstupenky nezabudli na občianske preukazy a v prípade detí na kartičky zdravotnej poisťovne.

Parkovanie osobnými autami pre fanúšikov MFK Ružomberok bude pred obchodným centrom Cassovia.

Informácie pred aktualizáciou - Na tento zápas pre vás pripravujeme výjazd. Cesta do Košíc a naspäť bude zadarmo. Taktiež zabezpečujeme aj občerstvenie. Podmienkou na zúčastnenie sa výjazdu je kúpa vstupenky na finálový duel do sektorov pre ružomberských fanúšikov (B3 a B4, v prípade väčšieho záujmu a vypredanosti bude daný do predaja aj sektor B2) a následná záväzná registrácia vo formulári, vďaka ktorej vás budeme vedieť v najbližších dňoch kontaktovať s informáciami o spôsobe dopravy a čase odchodu do Košíc. Registrácia je potrebná do 28. apríla 2024. Informácie o doprave pre registrovaných fanúšikov budeme distribuovať v pondelok 29. apríla 2024.

Vstupenky do sektorov pre ružomberských fanúšikov môžete kúpiť tu: https://sfz.maxiticket.sk/ticket/select-event/id/18842?event_hash=9431795

Informácie k predaju vstupeniek:

· K online nákupu je potrebná registrácia - vytvorenie konta na web stránke MAXITICKET.SK - potrebné najmä pre doručenie elektronických vstupeniek a komunikáciu so zákazníkom.

· Zápas bude vedený ako rizikový a vstupenky sa budú predávať na krstné meno, priezvisko, dátum narodenia a adresu trvalého bydliska držiteľa vstupenky a to bez ohľadu na výber sektoru.

· Na jeden nákup, t. j. na jedného registrovaného užívateľa (zákazníka), bude možné si zakúpiť max. 4 vstupenky a ku každej vstupenke je potrebné uviesť údaje držiteľa vstupenky, ktorý sa daného zápasu aj fyzicky zúčastní.

· Upozorňujeme, že mená na vstupenkách nebude možné zmeniť za meno nové držiteľa. Taktiež nie je možné údaje na vstupenkách prepisovať. Akonáhle budú údaje na vstupenke prepisované, držiteľ takejto vstupenky nemusí byť vpustený na štadión. Údaje na vstupenke musia byť vytlačené priamo zo systému predajcu vstupeniek. Pri nákupe sa zadávajú údaje každého držiteľa vstupenky, ktorý sa priamo zúčastní uvedeného zápasu a nie údaje kupujúceho.

· Pri nákupe zákazník udáva vyššie spomenuté osobné údaje, avšak na vstupenke bude uvedené iba krstné meno a priezvisko konkrétneho držiteľa vstupeniek.

· Priamy online nákup vstupeniek, bez možnosti rezervácie. Každý kupujúci musí v nákupnom košíku zaškrtnúť políčko „Súhlas so Všeobecnými obchodnými podmienkami”, ako aj „Súhlas dotknutej osoby so spracovaním osobných údajov pre účely zápasu Finále Slovnaft CUP, dňa 1. 5. 2024”.

• Pokladne na štadióne v deň zápasu nebudú otvorené – predaj bude možný výhradne online až do času výkopu, t. j. do 15:00 hod. So začiatkom času výkopu bude link vypnutý a už nebude možné si vstupenky zakúpiť.

Predaj vstupeniek pre širokú verejnosť

• Predaj vstupeniek pre širokú verejnosť bude dostupný do všetkých sektorov mimo fanúšikovských táborov prostredníctvom voľne dostupného linku. Link je zverejnený na oficiálnom webe SFZ ako aj na stránke predajcu t. j. MAXITICKET.SK

Ceny vstupeniek

• VIP 100 €
• 1. kategória 16 €
• 2. kategória 12 €
• ZŤP-S + doprovod 2 €
• 30% Zľava z ceny vstupenky: deti do 12 rokov / ZŤP / Senior 62+
- 1. kategória 11 €
- 2. kategória 7 €

Organizačné pokyny:

• Organizačné pokyny budú zverejnené 28. apríla 2024 na oficiálnom webe SFZ.

ZDIEĽAJ ČLÁNOK