5.9.2022

Naše futbalistky hrali za SR WU19

Slovenská ženská futbalová reprezentácia do devätnásť rokov odohrala v dňoch 3. a 5. septembra v Dunajskej Strede prípravné stretnutia s rovesníčkami zo Škótska a Maďarska.

Tím SR WU19 v prvom vystúpení prehral so Škótskom 1:2, keď jediný gól slovenského výberu zaznamenala Lívia Múčková z Ferencvárosi TC. Frederika Kovalíková odohrala prvý a Darina Hrúziková druhý polčas.

V druhom stretnutí futbalistky spod Tatier vyhrali nad Maďarskom 2:0. Aj v tomto stretnutí skórovala Lívia Múčková z klubu Ferencvárosi TC. Druhý gól družstva SR WU19 pridala v z pokutového kopu Lenka Mazuchová z Dukly Banská Bystrica. Darina Hrúziková hrala do 60. minúty, Frederika Kovalíková odohrala druhý polčas. Viac informácií o zápasoch nájdete TU.

Zdroj, foto: futbalsfz.sk