20.2.2020

Tamara Jedináková hrala za SR WU16

Slovenská ženská futbalová reprezentácia do šestnásť rokov sa v dňoch od 14. do 19. februára 2020 predstavila na medzinárodnom turnaji UEFA Development v španielskej La Mange, kde hrala s Nórskom, Talianskom a Kostarikou. Súčasťou reprezentačného výberu bola aj naša futbalistka Tamara Jedináková.

V prvom stretnutí Slovensko prehralo s Nórskom 0:2. Tamara Jedináková odohrala prvý polčas.

Podstatne lepšie vyšiel našej reprezentácii druhý súboj, v ktorom po riadnej hracej dobe remizovala s Talianskom 0:0 a na následné pokutové kopy vyhrala 4:2. Tamara Jedináková hrala do 65. minúty.

Na záver turnaja si futbalistky spod Tatier zmerali sily s o rok staršími reprezentantkami z Kostariky, ktorým podľahli 0:2 a umiestnili sa na konečnom treťom mieste. Tamara Jedináková aj tentokrát nastúpila v základnej zostave a odohrala celý duel.