Naše mládežnícke tímy pokračovali počas minulého týždňa v príprave na novú sezónu. Starší dorast U19 si zmeral sily s Košicami, mladší dorast so Zlínom, starší žiaci s Petržalkou a ženy sa predstavili v Žiline.

U17 MFK Ružomberok – FC Fastav Zlín 2:2

U16 MFK Ružomberok – FC Fastav Zlín 6:0

U15 MFK Ružomberok – FC Petržalka 3:7

U14 MFK Ružomberok – FC Petržalka 0:2

Marek Herčut (tréner MFK Ružomberok U14): V zápase hranom na tri tretiny po 30 minút sme sa konfrontovali s veľmi kvalitným súperom z 1. ligy Západ. Stretnutie má pre nás vysokú hodnotu z pohľadu napredovania celého tímu. Súper nám dokázal konkurovať v herných činnostiach a stretnutie malo veľa ofenzívne okuľahodiacich herných sekvencií. Sme vďační za každý podobný zápas s tímami, ktoré sa v našej súťaži nenachádzajú a nútia nás opustiť komfortnú zónu.“

Ženy MŠK Žilina – MFK Ružomberok – Ľubochňa 2:1
Gól RK:
Droppová

Dorastencov čaká už v sobotu 1. augusta 2020 štart novej sezóny. Starší dorast U19 bude hrať od 11:00 na pôde Podbrezovej. Aj mladší dorastenci sa na úvod stretnú s Podbrezovou, ktorú privítajú v Bešeňovej. Duel výberov U17 sa odohrá o 11:00 a U16 o 13:15.