20.6.2022

Výsledky mládežníckych tímov

Počas minulého týždňa sa starší žiaci U14 stali majstrami Slovenska vo svojej vekovej kategórii a rušný program mali aj prípravkári.

Kategória U14 po tom, čo obsadila prvé miesto v nadstavbovej skupine I. ligy starších žiakov stred + východ, odohrala v stredu v Kremničke finále s rovesníkmi z Dunajskej Stredy. Stretnutie sa po riadnej hracej dobe skončilo 1:1. V následnom rozstrele vyhral náš výber 4:2 a získal majstrovský titul. Viac o zápase sa dočítate TU.

Vo štvrtok odohrala naša U11 na hlavnom ihrisku ružomberského štadióna duel Kormanovho pohára s o dva roky starším výberom Liptovskej Lúžnej. Ružomberské družstvo vyhralo 5:0.

V sobotu sa v Banskej Bystrici konalo podujatie Futbal v meste, ktorého sa zúčastnili aj naši mládežníci. Mladí futbalisti spod Čebraťa postúpili cez Sitno, Pohronie, Lučenec a Dudinské Žihadlá až do finále sobotného podujatia, v ktorom zdolali rovesníkov z JUPIE FŠ M. Hamšíka 4:3. Z Banskej Bystrice si tak odnášajú prvenstvo a jednu zo štyroch miesteniek do bratislavského celoslovenského finále.

Naša najmladšia prípravka U7 sa predstavila na turnaji v Černovej.