29.1.2024

Výsledky mládežníckych tímov

Minulý týždeň mali naše mládežnícke tímy na programe ďalšie prípravné stretnutia a turnaje.

Prípravné zápasy

MFK Zvolen “A“ – MFK Ružomberok U19 1:4
Góly RK: Jendroľ 2, Mizerák, Sásik

Miroslav Droppa (tréner MFK Ružomberok U19): Naša U19 sa konfrontovala s mužským futbalom v podobe družstva MFK Zvolen, ktoré hrá v tretej lige o popredné priečky. Od začiatku sme sa snažili hrať rýchlo vo vyššom postavení a to robilo súperovi problém. Naša „devätnástka“ zaslúžene vyhrala 4:1, keď dal dva góly Jendroľ a po jednom presnom zásahu Mizerák so Sásikom.“

MFK Ružomberok U17 – FK Pohronie U17 4:1

MFK Ružomberok U16 – FK Pohronie U16 4:0

MFK Ružomberok U15 – FK Železiarne Podbrezová U15 4:0

MFK Ružomberok U14 – FK Železiarne Podbrezová U14 2:2

FK Železiarne Podbrezová U13 – MFK Ružomberok U13 2:3

FK Železiarne Podbrezová U12 – MFK Ružomberok U12 1:3

Turnaje

Najstaršia prípravka U11 sa cez víkend zúčastnila na turnaji Slovak Orava Cup 2024, kde sa spomedzi dvadsiatich zúčastnených tímov umiestnila na druhom mieste, pričom prvenstvo jej ušlo len o skóre.

Kategória U9 sa dnes zúčastnila na turnaji v Ľubochni, kde sa stal najlepším strelcom turnaja Richard Nemček. „Postavili sme dve družstvá. Sme radi, že sme mohli zapojiť všetky zdravé deti. Naše decká odohrali po päť zápasov, kde sme sa ukázali v dobrom svetle. Každý zápas je pre nás skvelá skúsenosť a na deťoch je vidieť, že sa posúvame správnym smerom,“zhodnotil tréner ružomberskej „deviatky“ Branislav Ružička.

Žiačky WU15 sa predstavili na turnaji BOGY CUP v Krupine, kde skončili na šiestom mieste po tom, čo v skupine vyhrali nad Hriňovou a Duklou Banská Bystrica, tesne prehrali s Tatranom Prešov aj Myjavou a v následnom súboji o piate miesto nestačili na Trenčín. Za najlepšiu hráčku bola vyhlásená Ivana Zavodančíková.

ZDIEĽAJ ČLÁNOK