12.2.2024

Výsledky mládežníckych tímov

Minulý týždeň mali naše mládežnícke tímy na programe ďalšie prípravné stretnutia. Dorastenci U19 a U17 absolvovali sústredenie v Česku, počas ktorého si zmerali sily so Spartou Praha a Viktoriou Plzeň.

U19 Sparta Praha – MFK Ružomberok 3:1 (3:1)

Miroslav Droppa (tréner MFK Ružomberok U19): Prvý zápas na sústredení v Prahe sme absolvovali proti majstrovi Českej republiky. Do zápasu sme vstúpili veľmi dobre a po krásnej akcii sme dali prvý gól Jendroľom. Súpera tento gól nakopol na vyššie obrátky, ale to len tým, že sme mali slabý dôraz v strede ihriska s nedôrazným bránením v pokutovom území. per otočil zápas na 3-1 ešte do konca prvého polčasu. V druhom polčase sme si vypracovali dostatok šancí na vyrovnanie, ale neboli sme dostatočne dôrazní. Myslím si, že sme boli viac ako vyrovnaným súperom pre Spartu.“

U19 Viktoria Plzeň – MFK Ružomberok 3:0

U17 Sparta Praha – MFK Ružomberok 1:2 (0:1)

U17 Viktoria Plzeň – MFK Ružomberok 0:2 (0:2)

U13 MFK Ružomberok – FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble 3:1

U12 MFK Ružomberok – FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble 20:11

ŽENY 1. FC Slovácko – MFK Ružomberok – Ľubochňa 1:0