18.8.2018

Diváci videli šesť gólov a víťazstvo juniorov + FOTO

V sobotu 18. augusta 2018 odohrali juniori domáci zápas tretieho kola 3. ligy Stred s Oravským Veselým.
4:2 (2:2)
3. kolo, 10:30
MFK Ružomberok vs TJ Tatran Oravské Veselé

MFK Ružomberok: Kohár - Kojnok (90. Huba), Mário Mrva, Gallo, Vrlík (90. Baláž), R. Kružliak (87. Ducár), J. Kudlička, Zsigmund, Miroslav Almaský (88. Filek), Jedinák (86. Machaj), M. Bobček

TJ Tatran Oravské Veselé: Smieška - Šmiheľ (46. Smondek), Kmeť, Stuhár, Žilák, Garaj (87. Škuta), Šupej (65. Pňaček), Kurtulík (83. Kubišta), M. Lovás, Pisarčík (76. Burzík), Hoti

Góly: 3. a 21. M. Bobček, 63. R. Kružliak, 82. Jedinák - 9. M. Lovás, 29. Pisarčík

Žlté karty: 61. Zsigmund - 52. Žilák, 70. Struhár, 77. Smondek

Rozhodovali: Halfar - Moják, Krajník

Diváci: 315

Už v 3. minúte otvoril skóre Marek Bobček, ale domáci celok sa tešil z vedenia len šesť minút, pretože potom vyrovnal Matej Lovás. V 21. minúte strelil Marek Bobček svoj druhý gól v stretnutí a vrátil náskok na ružomberskú stranu. Hostia aj tentokrát dokázali odpovedať, keď o osem minút neskôr vyrovnal Martin Pisarčík.

Tri minúty po hodine hry sa zásluhou Rastislava Kružliaka opäť ujali vedenia naši juniori a osem minút pred koncom riadnej hracej doby Viktor Jedinák poistil víťazstvo gólom na konečných 4:2.

Tím MFK Ružomberok juniori odohrá najbližší zápas v nedeľu 26. augusta 2018 o 16:00, kedy sa v štvrtom kole 3. ligy Stred predstaví na pôde Fiľakova.