12.5.2019

Juniori doma vyhrali nad Liptovským Hrádkom + FOTO, VIDEO

V nedeľu 12. mája 2019 odohral tím MFK Ružomberok juniori domáci zápas 23. kola 3. ligy Stred, v ktorom si zmeral sily s Liptovským Hrádkom.
3:0 (1:0)
MFK Ružomberok
23. kolo, 10:30
MFK Ružomberok vs ŠKM Liptovský Hrádok

MFK Ružomberok: Čtvrtečka - Kojnok, Gallo, Mário Mrva, Kmeť (78. Machaj), Zsigmund, Kochan (78. J. Kudlička), Brenkus (58. Legnani), V. Jedinák (58. Miroslav Almaský), T. Bobček, R. Kružliak (69. M. Bobček)

ŠKM Liptovský Hrádok: Huszárik - Lačarak (66. Hutník), Hazrolli, Laco (75. Hanula), Kunzo, Ferenc, Podolský (80. Kuchárik), Lukáč (88. Vrabec), Janigloš (46. Kuzár), Porubän, Gejdoš

Góly: 35. T. Bobček, 51. Brenkus, 68. Zsigmund

Rozhodovali: Kolofík - Krahulec, Šimko

Diváci: 350

Úvodná polhodina duelu liptovských mužstiev priniesla vyrovnanú partiu. Ružomberčania však postupom času prebrali iniciatívu a v 35. minúte ich poslal do vedenia strelou z otočky Tomáš Bobček – 1:0.

V 51. minúte sa pred bránou nemýlil Adam Brenkus, keď zvýšil domáci náskok na rozdiel dvoch gólov.

O sedemnásť minút neskôr sa presadil aj Marek Zsigmund a stanovil konečný výsledok 3:0.

Juniori zvýšili svoj bodový zisk na 58 bodov a na prvej pozícii majú naďalej pred druhou Rimavskou Sobotou osembodový náskok. Najbližší zápas ich čaká v nedeľu 19. mája 2019 o 17:00, kedy sa v 24. kole 3. ligy Stred predstavia na pôde tímu TJ Sklotatran Poltár.

Videá: Concordia 1906
Zostrih: Ľubor Füzy