31.3.2019

Juniori doma zdolali Krásno nad Kysucou + FOTO, VIDEO

V nedeľu 31. marca 2019 odohral tím MFK Ružomberok juniori domáci zápas 17. kola 3. ligy s Krásnom nad Kysucou.
2:0 (1:0)
17. kolo, 10:30
MFK Ružomberok vs TJ Tatran Krásno nad Kysucou

MFK Ružomberok: Čtvrtečka - Kojnok, Mrva, Madleňák, V. Jedinák (77. Ducár), J. Kudlička, Brenkus, Zsigmund, M. Bobček, R. Kružliak, Legnani (46. Machaj)

TJ Tatran Krásno nad Kysucou: Lastovica - Ďuratný, Kocifaj, Boris, Konchuk (64. Rajnoha), Jakubec (77. Gašper), Gábor (80. Kulas), Koleno, Staňo, Švečík (61. Pagáč), Chupáč

Góly: 20. R. Kružliak, 68. Madleňák

Žltá karta: 84. Kulas

Rozhodovali: Hraško - Gregorec, Burger

Diváci: 250

V 20. minúte otvoril skóre stretnutia Rastislav Kružliak – 1:0. Ružomberok sa následne snažil zveľadiť svoj náskok. Viaceré nádejné situácie zostali nevyužité, vrátane pokutového kopu Rastislava Kružliaka z 58. minúty. Nepremenená jedenástka však náš výber nerozladila a v 68. minúte zvýšil Matej Madleňák na konečných 2:0.

Tím MFK Ružomberok juniori odohrá najbližší zápas v nedeľu 7. apríla 2019 o 15:30, kedy si v 18. kole 3. ligy Stred zmeria sily s domácim Oravským Veselým.