21.10.2018

Juniori doma zvíťazili nad Martinom + FOTO, VIDEO

V nedeľu 21. októbra 2018 odohral tím MFK Ružomberok juniori domáci zápas 12. kola 3. ligy Stred s Martinom.
3:1 (2:0)
MFK Ružomberok - UT
12. kolo, 10:30
MFK Ružomberok vs MŠK Fomat Martin

MFK Ružomberok: Čtvrtečka - Kunca (79. Ducár), Gallo, Kojnok, Miroslav Almaský (69. J. Kudlička), Takáč (62. Machaj), Brenkus (77. Filinský), R. Kružliak, M. Bobček (74. Vrlík), Madleňák, Jonec

MŠK Fomat Martin: Hažer - Stašík, Garaj (87. Bielik), Jesenský, Boďa (62. Dinga), Vajagić (79. Černek), Mlynár, Chovanec, Vavák (77. Kapitulčin), Lanko (69. Vojvoda), Ďungel

Góly: 20. Brenkus, 27. a 60. R. Kružliak - 86. Dinga

Žlté karty: 34. Ďungel, 36. Vajagić

Rozhodovali: Oružinský - Katreniak, Tůma

Diváci: 320

Juniori boli od úvodu aktívnejší a v 20. minúte ich poslal do vedenia Adam Brenkus - 1:0. O sedem minút neskôr Rastislav Kružliak zvýšil náskok ružomberského výberu na 2:0.

Po hodine hry pridal Rastislav Kružliak svoj druhý gól v stretnutí a domáci celok vyhrával už 3:0. Štyri minúty pred koncom riadnej hracej doby sa presadil aj hráč hostí Richard Dinga, ktorý znížil na konečných 3:1.

Tím MFK Ružomberok juniori si pripísal na svoje konto ďalšie dôležité tri body za víťazstvo 3:1 nad Martinom a s jesennou časťou súťaže sa rozlúči v sobotu 27. októbra 2018 o 15:00, keď si v 13. kole 3. ligy Stred, zmeria sily s domácou Žarnovicou.