29.7.2018

Juniori na úvod remizovali s Kalinovom

Tím MFK Ružomberok juniori vstúpil v nedeľu 29. júla 2018 do novej sezóny, keď si v predohrávanom 15. kole 3. ligy Stred zmeral sily s Kalinovom.
2:2 (1:1)
TJ Baník Kalinovo
15. kolo, 17:30
TJ Baník Kalinovo vs MFK Ružomberok

TJ Baník Kalinovo: Rusnák - Melicher, Ivan, Kolka, Krstich, Koták (90. Štefánik), Blahuta, Hronec (66. Dobiáš), Pešić, Vančo, Ľupták

MFK Ružomberok: Kohár - Kojnok, Mário Mrva, Gallo, Zsigmund, J. Kudlička, Vrlík, Miroslav Almaský, Machaj (82. Klačko), M. Bobček, Ducár

Góly: 18. a 77. Pešić - 9. Miroslav Almaský, 68. Zsigmund

Žlté karty: 30. Vančo, 45. Kolka, 62. Koták, 62. Ľupták - 45. Machaj

Rozhodovali: Faber - Šimko, Krahulec

Diváci: 250

V 9. minúte otvoril skóre Miroslav Almaský a o ďalších deväť minút neskôr vyrovnal domáci Vladimir Pešić. V 68. minúte vrátil ružomberský výber do vedenia Zsigmund, lenže aj v tomto prípade sa o deväť minút prihlásil o slovo Vladimir Pešić a svojím druhým gólom v stretnutí vyrovnal na konečných 2:2.

Tím MFK Ružomberok juniori čaká najbližší zápas v nedeľu 5. augusta 2018 o 10:30, keď v prvom kole 3. ligy Stred privíta na ružomberskom štadióne klub MŠK NOVOHRAD Lučenec.