2.6.2019

Juniori prehrali v Námestove

Tím MFK Ružomberok juniori v nedeľu 2. júna 2019 odohral už ako istý víťaz 3. ligy Stred, zápas 26. kola s domácim Námestovom.
2:0 (2:0)
MŠK Námestovo
26. kolo, 17:30
MŠK Námestovo vs MFK Ružomberok

MŠK Námestovo: Lešňovský - Habiňák, Mydlár, Buckulčík, Čiernik, Kurtulík (83. Prokaj), Siman, Chovan, Čiernik (59. Branický), Čecho, Záhumenský (82. Stašák)

MFK Ružomberok: J. Červeň - Kojnok, Gallo, Mário Mrva, Ducár, Legnani, Filinský, Machaj (82. Holub), M. Bobček (75. Huba), Švec (85. Hatala), Múdry

Góly: 4. Čecho, 25. Záhumenský

Žltá karta: 7. Múdry

Rozhodovali: Faber - Šimko, Krahulec

Diváci: 400

Už v 4. minúte poslal domácich do vedenia Lukáš Čecho a o dvadsaťjeden minút neskôr zvýšil Ľubomír Záhumenský na 2:0. Na výsledku sa už do konca stretnutia nič nezmenilo a tak ružomberský výber prehral v Námestove 0:2.

Juniori odohrajú najbližší zápas v piatok 7. júna 2019 o 17:30, kedy si v predposlednom 27. kole 3. ligy Stred zmerajú sily s domácim Martinom.