22.9.2018

Juniori remizovali v súboji liptovských tímov

V sobotu 22. septembra 2018 odohral tím MFK Ružomberok juniori zápas ôsmeho kola 3. ligy Stred s domácim Liptovským Hrádkom.
1:1 (1:0)
Štadión pri Belej Liptovský Hrádok
8. kolo, 15:00
ŠKM Liptovský Hrádok vs MFK Ružomberok

ŠKM Liptovský Hrádok: Huszárik - Porubän, Janigloš, Gužík, Ferenc, Lukačik, Lačarak, Žákovič, Otruba (90. Hutník), Lukáč (65. Laco), Gregáň (59. Vitkaj)

MFK Ružomberok: Kohár - Kojnok, Mário Mrva, Gallo, Vrlík (46. J. Kudlička), Zsigmund, Miroslav Almaský, Brenkus (69. Machaj), V. Jedinák (46. Kmeť), R. Kružliak, M. Bobček

Góly: 6. Lukačik - 80. Zsigmund

Žlté karty: 28. Lukačik, 39. Janigloš, 40. Gregáň, 90. Vitkaj - 24. Mário Mrva, 39. M. Bobček, 83. R. Kružliak

Rozhodovali: Kolofík - Krahulec, Šimko

Diváci: 550

Už v šiestej minúte poslal domáci celok do vedenia Kristián Lukačik. Hostia boli aj po inkasovanom góle naďalej aktívni, no vyrovnávajúci gól dlho neprichádzal. Desať minút pred koncom riadnej hracej doby vyrovnal Marek Zsigmund. Následne sa naši hráči dostali do dvoch veľkých šancí, tie však nepremenili a tak ružomberský výber remizoval v Liptovskom Hrádku 1:1.

Tím MFK Ružomberok juniori čaká najbližší zápas v nedeľu 30. septembra 2018 o 10:30, kedy v deviatom kole 3. ligy Stred doma privíta Poltár.