4.5.2019

Juniori remizovali vo Zvolene

V sobotu 4. mája 2019 odohral tím MFK Ružomberok juniori zápas 22. kola 3. ligy Stred s domácim Zvolenom.
1:1 (0:0)
MFK Lokomotíva Zvolen
22. kolo, 17:00
MFK Zvolen vs MFK Ružomberok

MFK Zvolen: Lehocký - Cavar (55. Antal), Pepich, Kotora, Vávro, Krčmárik, Neušel, Kurej (69. Orság), Pavlík (89. Jurášek), Hric, Psársky (55. Slovák)

MFK Ružomberok: Kohár - Kojnok, Gallo, Mário Mrva, J. Kudlička, Zsigmund, Legnani, Miroslav Almaský, M. Bobček, Filinský, Machaj

Góly: 87. Neušel - 48. Miroslav Almaský

Žlté karty: 18. Cavar, 64. Antal, 71. Neušel - 9. Kohár, 17. Mário Mrva, 66. Filinský

Rozhodovali: Horváth - Gregorec, Labuda

Diváci: 216

Po bezgólovom úvodnom dejstve otvoril skóre v 48. minúte Miroslav Almaský, ktorý poslal hostí do vedenia. Tri minúty pred koncom riadnej hracej doby vyrovnal Miroslav Neušel na konečných 1:1.

Ružomberský celok doteraz získal 52 bodov a naďalej sa nachádza na prvej pozícii. Pred druhou Rimavskou Sobotou má osembodový náskok, no tretie Fiľakovo, ktoré získalo doteraz rovnako 44 bodov ako Rimavská Sobota, má ešte k dobru zajtrajší duel s Liptovskou Štiavnicou.

Juniori odohrajú najbližší zápas v stredu 8. mája 2019 o 11:00, kedy v predohrávanom tridsiatom kole 3. ligy Stred, privítajú na svojom štadióne Kalinovo.