8.5.2019

Juniori si doma bez problémov poradili s Kalinovom + FOTO, VIDEO

V stredu 8. mája 2019 odohral tím MFK Ružomberok juniori domáci zápas predohrávaného tridsiateho kola 3. ligy Stred s Kalinovom.
5:0 (3:0)
30. kolo, 11:00
MFK Ružomberok vs TJ Baník Kalinovo

MFK Ružomberok: Čtvrtečka - Kojnok (59. Ducár), Gallo, Mário Mrva, Filinský, J. Kudlička, Zsigmund (77. Hrdina), Legnani (78. Hatala), Miroslav Almaský (59. Machaj), M. Bobček, R. Kružliak

TJ Baník Kalinovo: Oberman - Juhaniak, Ivan, Kolka (42. Ľupták), Kulich, Radič, Koták, Segeč (81. Gabľas), Dobiáš (65. Kočiš), Cigánik (77. Fehérvári), Vančo

Góly: 2. a 38. Legnani, 5. a 48. M. Bobček, 79. R. Kružliak

Žltá karta: 19. Segeč

Rozhodovali: Krajči - Behančín, Ježík

Diváci: 300

Liptáci mali výborný vstup do duelu, keď už v 2. minúte otvoril skóre Arthur Angelo Legnani a po troch minútach zvýšil domáci náskok na rozdiel dvoch gólov Marek Bobček. V 38. minúte Arthur Angelo Legnani svojím druhým gólom v zápase upravil stav na 3:0.

Krátko po zmene strán zaznamenal svoj druhý presný zásah v stretnutí aj Marek Bobček – 4:0. Jedenásť minút pred koncom riadnej hracej doby sa zapísal do streleckej listiny Rastislav Kružliak, keď uzavrel skóre na konečných 5:0.

Juniori majú po víťazstve na svojom konte 55 bodov a v ligovej tabuľke im patrí prvé miesto. Najbližší súboj ich čaká v nedeľu 12. mája 2019 o 10:30, keď na ružomberskom štadióne odohrajú domáci zápas 23. kola 3. ligy Stred s Liptovským Hrádkom.