8.9.2018

Juniori si po obrate skóre odvážajú tri body

V sobotu 8. septembra 2018 odohral tím MFK Ružomberok juniori zápas šiesteho kola 3. ligy Stred s domácou Rimavskou Sobotou.
1:3 (0:0)
Futbalový štadión Rimavská Sobota
6. kolo, 15:30
MŠK Rimavská Sobota vs MFK Ružomberok

MŠK Rimavská Sobota: Tatár - Sekulić, Lupták, Spasojević (51. Kočiš), Fajčík (82. Kuridze), Jass, Václavík, Kalmár, Kočijašević, Janković, Vasilko

MFK Ružomberok: Čtvrtečka - Kojnok, Gallo, Mário Mrva, Madleňák, Miroslav Almaský (85. Ducár), Brenkus (82. Zsigmund), V. Jedinák (77. Machaj), J. Kudlička, R. Kružliak, M. Bobček

Góly: 50. Jass - 56. Miroslav Almaský, 71. a 84. M. Bobček

Žlté karty: 79. Lupták - 57. R. Kružliak, 76. Brenkus, 82. Kojnok

Červená karta: 55. Kalmár

Rozhodovali: Oružinský - Považan, Maslen

Diváci: 270

Po bezgólovom úvodnom dejstve poslal v 50. minúte do vedenia domácich Marcel Jass. Odpoveď hostí však na seba nenechala dlho čakať. Po piatich minútach zabránil Dávid Kalmár inkasovanému gólu len za cenu červenej karty a následný pokutový kop premenil Miroslav Almaský - 1:1. V 71. minúte dokonal obrat Marek Bobček a ten istý hráč skóroval aj šesť minút pred koncom riadnej hracej doby, kedy uzavrel skóre na konečných 3:1 pre ružomberský výber.

Tím MFK Ružomberok juniori odohrá najbližší zápas v nedeľu 16. septembra 2018 o 10:30, kedy si v siedmom kole 3. ligy Stred na ružomberskom štadióne zmeria svoje sily so Zvolenom.