18.4.2019

Juniori štyrikrát napli sieť na súperovej bráne + VIDEO

Vo štvrtok 18. apríla 2019 odohral tím MFK Ružomberok juniori zápas dvadsiateho kola 3. ligy Stred s domácou Čadcou.
0:4 (0:2)
FK Čadca
20. kolo, 16:00
FK Čadca vs MFK Ružomberok

FK Čadca: Mitka - Muráň (87. Kormaňák), Putyra, Zubka (75. Majerčík), Tlelka, Jarabica, Kopásek, Pohančeník (81. Kán), Kapusniak (84. Faťara), Práznovský (70. Samuhel), Pliešovský

MFK Ružomberok: Čtvrtečka - Kojnok, Mário Mrva, Gallo (74. Filinský), Ducár, Legnani (73. Machaj), J. Kudlička, Miroslav Almaský (80. Ťapaj), Zsigmund, M. Bobček, R. Kružliak

Góly: 22 a 25. Miroslav Almaský (prvý z 11m), 58. a 76. R. Kružliak

Žlté karty: 40. Jarabica - 61. Gallo

Rozhodovali: Foltán - Kuba, Šupej

Diváci: 110

Skóre stretnutia otvoril v 22. minúte z pokutového kopu Miroslav Almaský – 0:1. Ten istý hráč skóroval aj o tri minúty neskôr, keď zvýšil náskok hostí na rozdiel dvoch gólov. V 58. minúte sa presadil aj Rastislav Kružliak a najlepší strelec súťaže po osemnástich minútach svojim druhým presným zásahom v stretnutí uzavrel skóre na konečných 4:0 z pohľadu ružomberského tímu. Zostrih aj celý záznam z víťazného duelu nájdete TU.

Juniorom patrí naďalej prvá pozícia a v sobotu 27. apríla 2019 o 16:00 odohrajú domáci zápas 21. kola 3. ligy Stred s jedným z najväčších konkurentov o prvenstvo v súťaži, s Rimavskou Sobotou. Liptáci majú momentálne pred mužstvom z Gemera, nachádzajúcom sa na druhej pozícii, osembodový náskok, no Rimavská Sobota má ešte k dobru zajtrajší duel s rezervou Podbrezovej.