23.3.2019

Juniori vstúpili do jarnej časti víťazstvom + FOTO, VIDEO

Tím MFK Ružomberok juniori vstúpil v sobotu 23. marca 2019 do jarnej časti 3. ligy Stred súbojom s domácim Lučencom.
0:2 (0:0)
Štadión v Parku Lučenec
16. kolo, 15:00
MŠK Novohrad Lučenec vs MFK Ružomberok

MŠK Novohrad Lučenec: Grujičić - Jovanović, Janković, Vilhan, Sarvaš, Čákovský, Majkút (85. Keszi), Budinský, Ilkić (72. Berky), Tannhauser (78. Mészáros), Trajkovski

MFK Ružomberok: Kohár - Kojnok (90. Ducár), Gallo, Mrva, Madleňák, V. Jedinák (75. Machaj), J. Kudlička (89. Filinský), Zsigmund, M. Bobček, R. Kružliak, Legnani (52. Miroslav Almaský)

Góly: 67. R. Kružliak, 88. M. Bobček

Rozhodovali: Horný - Krahulec, Považan

Diváci: 290

Po bezgólovom úvodnom dejstve v 67. minúte otvoril skóre Rastislav Kružliak peknou strelou pod brvno – 0:1. Dve minúty pred koncom riadnej hracej doby Marek Bobček definitívne potvrdil víťazstvo mužstva spod Čebraťa, keď zvýšil náskok hostí na konečných 2:0. Záznam zo stretnutia si môžete pozrieť TU.

Tím MFK Ružomberok juniori sa najbližšie predstaví doma v nedeľu 31. marca 2019 o 10:30, keď si v 17. kole 3. ligy Stred zmeria sily s Krásnom nad Kysucou.

Titulná foto: Peter Graf (archív)