19.5.2019

Juniori vyhrali v Poltári + VIDEO

V nedeľu 19. mája 2019 odohral tím MFK Ružomberok juniori zápas 24. kola 3. ligy Stred na pôde klubu TJ Sklotatran Poltár.
1:2 (1:2)
Sklotatran Poltár
24. kolo, 17:00
TJ Sklotatran Poltár vs MFK Ružomberok

TJ Sklotatran Poltár: Slaniniak - Filipiak, Výlupok, M. Kojnok, Mokrý, Búry, Galo, Považanec (72. Kamas), Chibueze (79. Peševski), Bogdanovski, Greško

MFK Ružomberok: Krajčírik - L. Kojnok, Gallo, Mário Mrva, Kmeť (68. Machaj), Brenkus, Miroslav Almaský (77. Filinský), R. Kružliak, M. Bobček, Legnani, J. Kudlička

Góly: 44. Greško - 30. M. Kojnok vl., 42. Miroslav Almaský

Žlté karty: 49. Galo, 89. Mokrý - 89. R. Kružliak

Rozhodovali: Burger - Kosturský, Hanesová

Diváci: 270

Ružomberský výber sa dostal do vedenia po polhodine hry, kedy strelil vlastný gól Miroslav Kojnok – 0:1. V 42. minúte Miroslav Almaský zvýšil náskok hostí na rozdiel dvoch presných zásahov. Prešli však len dve minúty a Robert Greško zaznamenal kontaktný gól. V druhom dejstve boli Liptáci naďalej aktívnejší a vytvorili si viaceré šance. Tie síce zostali nepremenené, no mužstvo spod Čebraťa nepripustilo stratu bodov a vyhralo 2:1. Záznam zo stretnutia si môžete pozrieť TU.

Juniori doteraz získali 61 bodov a štyri kolá pred skončením súťaže majú naďalej na prvom mieste osembodový náskok pred druhou Rimavskou Sobotou a tak sú už veľmi blízko k postupovej definitíve. Najbližší duel odohrajú v nedeľu 26. mája 2019 o 10:30, kedy v 25. kole 3. ligy Stred privítajú na svojom štadióne rezervu Podbrezovej.