1.9.2016

Odohrali sme priateľský zápas v Turčianskej Štiavničke + FOTO, VIDEO

Počas reprezentačnej prestávky odohrali naši hráči priateľský zápas na pôde účastníka štvrtej najvyššej súťaže, ŠK Turčianska Štiavnička.
1:5 (1:3)
ŠK Turčianska Štiavnička
ŠK Turčianska Štiavnička vs MFK Ružomberok

ŠK Turčianska Štiavnička: Trnovský – Štefaničiak, Krištofík, Chmúrny, Fleško, A. Lukášik, Špirko, Kostra, Peržeľ, Majerík, Vojt

Striedali: Bella, Finta, Zelienka, Ladňák, Moškovan, Kulašiak

MFK Ružomberok: Hajdúch – P. Maslo (46. Nagy), J. Maslo (46. Kružliak), Menich, Kupec – Ďubek, Kolčák, Gerát – E. Daniel (46. Gal Andrezly), Mareš (46. Sapara, 60. P. Maslo), A. Lovás

Góly: 11. Majerík - 9. a 58. A. Lovás, 24. Mareš, 32. Ďubek, 52. Kolčák

Rozhodovali: Migaľová – Súkeníková, Hajdová

V 9. minúte poslal hostí do vedenia Lovás – 0:1. Domáci futbalisti sa však nevzdávali a už po dvoch minútach vyrovnal Majerík na 1:1. Rovnovážny stav platil do 24. minúty, kedy vrátil Ružu do vedenia Mareš – 1:2. O osem minút neskôr sa hostia tešili znova, keď zvýšili svoj náskok zásluhou Ďubeka – 1:3.

V 52. minúte skóroval Kolčák, pre ktorého to bol celkovo druhý súboj v ružomberskom drese – 1:4 a po šiestich minútach uzavrel skóre na konečných 1:5 svojím druhým gólom v stretnutí Lovás.