27.4.2019

Prvá prehra juniorov v jarnej časti + FOTO

V sobotu 27. apríla 2019 odohral tím MFK Ružomberok juniori domáci zápas 21. kola 3. ligy Stred s Rimavskou Sobotou.
0:2 (0:1)
MFK Ružomberok - UT
21. kolo, 16:00
MFK Ružomberok vs MŠK Rimavská Sobota

MFK Ružomberok: Čtvrtečka - Kojnok, Mário Mrva, Gallo, Legnani, Filinský, Brenkus (55. Machaj), J. Kudlička (73. Sapara), Miroslav Almaský, Zsigmund, M. Bobček

MŠK Rimavská Sobota: Páriš - Spasojević, Jass (90. Suja), Köböl, Kalmár, Kováč (85. Fajčík), Kuridze, Hrnčiar (90. Dudek), Janković, Lovyniuk (74. Lupták), Vasilko

Góly: 37. Janković, 58. Kuridze

Rozhodovali: Belko - Moják, Súhrada

Diváci: 350

V súboji prvých dvoch tímov súťaže otvoril skóre v 37. minúte Ilija Janković, ktorý poslal do vedenia hostí z Gemera. Trinásť minút po zmene strán sa presadil Valeri Kuridze a ružomberský tím podľahol svojmu súperovi 0:2.

Pre juniorov to bola prvá prehra v jarnej časti a so 48 bodmi majú po vzájomnom súboji na prvej priečke štvorbodový náskok pred Rimavskou Sobotou. Najbližší duel odohrajú už v stredu 1. mája 2019 o 17:30, kedy sa v predohrávanom 29. kole 3. ligy Stred predstavia v Liptovskej Štiavnici.