26.8.2015

II. LSD U19: MFK Ružomberok - MŠK Námestovo 4:1 (1:1)

Kategória U19 privítala v druhom kole 2. ligy staršieho dorastu Námestovo. Svojho súpera zdolala 4:1.
4:1 (1:1)
OŠK Likavka
2. kolo, 15:30
MFK Ružomberok vs MŠK Námestovo

MFK Ružomberok: Kohár - Omasta (70. M. Bobček), A. Bartoš, Lelek, Mrva, Zsigmund, Šroba (57. Kutlík), Madleňák (82. Dudko), Eliaš, Totkovič, Vávro

MŠK Námestovo: Kubica - Krnáč (46. Chudjak), Mordel, Ratičák (79. Tisoň), Záhradník, Košút, Bakoš (78. Buckulčík), Železňák, A. Matejčík, M. Matejčík, Gemeľa

Góly: 44. A. Bartoš, 53. Omasta, 79. Zsigmund, M. Bobček - 43. Košút

Žlté karty: 32. Mordel, 70. A. Matejčík, 78. Záhradník, 88. M. Matejčík, 90. Železňák

Rozhodovali: Horák - Ligas, Kuteľ

Diváci: 50

Vladimír Helbich (tréner MFK Ružomberok U19): ,,Proti kvalitne brániacemu súperovi sme dlho nevedeli nájsť recept na prekonanie defenzívy Námestova. Hráči dokázali rýchlo odpovedať na úvodný gól hostí v poslednej minúte prvého polčasu, v druhom polčase napokon zlomili odpor súpera gólmi Omastu, Zsigmunda a Bobčeka. Konečný výsledok je pre hostí krutý, no víťazstvo úplne zaslúžené!"