12.11.2016

I. LSD U19: MFK Ružomberok – 1. FC Tatran Prešov 2:1 (0:1)

V sobotu 12. novembra 2016, odohrala kategória U19 domáci zápas 12. kola prvej ligy staršieho dorastu s rovesníkmi z Prešova, ktorých zdolala 2:1.
2:1 (0:1)
12. kolo, 11:00
MFK Ružomberok vs 1. FC Tatran Prešov

MFK Ružomberok: Kohár - Mário Mrva, A. Bartoš, Hoti, J. Kudlička, Madleňák, M. Bobček (84. Sokol), Totkovič, Vávro, R. Kružliak (89. Matula), Machaj (53. A. Omasta)

1. FC Tatran Prešov: Slančík - Dziak, Tomko, Adam (87. Kočiško), Pavúk (62. Izvorský), Župa, Špyrka, Grešák (46. Lukáč), Haščák, Vojtaško, Grejták

Góly: 67. a 87. Madleňák - 31. Grešák

Žltá karta: 68. J. Kudlička

Rozhodovali: Očenáš - Behančín, Belko

Diváci: 50

Vladimír Helbich (tréner MFK Ružomberok U19): ,,Vydreté, no zaslúžené víťazstvo nášho mužstva po dramatickom priebehu, proti precízne brániacemu tímu všetkými hráčmi z Prešova. Túžba po víťazstve našich hráčov bola obrovská, aj preto sa nám podarilo otočiť nepriaznivé skóre po prvom polčase z 0:1 na 2:1 v posledných minútach stretnutia!"