18.3.2017

I. LMD U16: MFK Ružomberok - ŠK Slovan Bratislava 0:1 (0:1)

Najmladší dorastenecký tím U16 odohral v sobotu 18. marca 2017 domáci zápas 15. kola I. LMD, v ktorom prehral so Slovanom Bratislava 0:1.
0:1 (0:1)
MFK Ružomberok
15. kolo, 13:15
MFK Ružomberok vs ŠK Slovan Bratislava

MFK Ružomberok: Červeň - Pohánka, Ursacher, Čakloš, Hatala (31. Uhliarik, 68 Staňa), Huba, Rigo, Uhrinčať, Matoš, Penjak (41. Črep), Urban (79. Varečka)

ŠK Slovan Bratislava: Chudík (11. Zváč) - Tóth, Valentín, F. Nagy, Floriš, Lavrinčík, Lichý, L. Nagy, Giesser, Kuruc (45. Mifkovič), Sopóci (60. Bekö)

Gól: 19. L. Nagy

Žlté karty: 15. Urban - 50. Lavrinčík

Rozhodovali: Michal Gregorec - Matúš Gregorec, Juríčka

Diváci: 70

Ohlasy trénerov

Peter Tomko (tréner MFK Ružomberok U16): ,,Aj napriek tomu, že sme hrali proti lídrovi, chceli sme uhrať lepší výsledok. V prvom polčase nám súper ukázal prečo je na prvom mieste. My sme naopak pôsobili zakríknuto. V druhom polčase sme pridali na dôraze a kvalite. Chýbal tomu len gól. Zápas bol dramatický až do konca. Musíme naďalej tvrdo pracovať, aby sme dokázali zvládať aj takéto zápasy."