30.8.2019

B mužstvo prehralo v Bardejove

V piatok 30. augusta 2019 odohral tím MFK Ružomberok B zápas siedmeho kola 2. ligy na pôde klubu Partizán Bardejov.
2:0 (1:0)
Partizán Bardejov
7. kolo, 16:30
Partizán Bardejov vs MFK Ružomberok

Partizán Bardejov: Pillár - Keresteš (65. Berežný), Bartek, Petko, Dupkala, Kica, Človečko, Horodník (86. Rocheu), Leško (90. Voško), Milunović, Maník

MFK Ružomberok: J. Červeň - V. Jedinák, Mário Mrva, Holub, Filinský, Kmeť (71. Miroslav Almaský), Múdry, J. Kudlička, Mário Almaský (46. T. Bobček), Dopater, R. Kružliak (46. Hašek)

Góly: 38. Leško, 67. Berežný

Žlté karty: 49. Maník, 84. Kica - 59. Holub, 80. Mário Mrva

Rozhodovali: Kačenga - Špivák, Budáč

Diváci: 627

V úvode mali častejšie loptu na svojich kopačkách hostia, ale domáci ich nepúšťali do výraznejších šancí. Postupom času bol smerom dopredu čoraz viac nebezpečný Bardejov a v 38. minúte ho poslal do vedenia Adrián Leško – 1:0. Sedem minút po hodine hry sa zapísal do streleckej listiny Dávid Berežný a naše Béčko prehralo na východe Slovenska 0:2.

Tím MFK Ružomberok B odohrá najbližší zápas v sobotu 7. septembra 2019 o 10:30, kedy v ôsmom kole na svojom trávniku privíta žilinskú rezervu.