14.7.2019

Béčko zakončilo prípravu výhrou v Spišskej Novej Vsi

V nedeľu 14. júla 2019 odohral Ružomberok posledný prípravný zápas pred začiatkom novej sezóny s domácou Spišskou Novou Vsou.
0:3 (0:2)
Spišská Nová Ves
FK Spišská Nová Ves vs MFK Ružomberok

MFK Ružomberok: Kohár - Ondrek, Holub, Mário Mrva, Vrlík, J. Kudlička, Múdry, Dopater, T. Bobček, Mário Almaský, M. Bobček
Druhý polčas: Spišák - Kardoš, Filinský, Rapoš, Twardzik, Zsigmund, Švec, Kojnok, Mário Almaský, Otruba, R. Kružliak

Góly: 22. Mário Almaský, 42. M. Bobček, 51. R. Kružliak

V 22. minúte otvoril skóre stretnutia Mário Almaský a o dvadsať minút neskôr sa zapísal do streleckej listiny aj Marek Bobček. Šesť minút po zmene strán skóroval Rastislav Kružliak a ružomberská rezerva vyhrala nad Spišskou Novou Vsou 3:0.

MFK Ružomberok B odohral v príprave tri stretnutia, pričom vo všetkých zvíťazil s celkovým vysoko aktívnym skóre 17:3. Do bojov v 2. lige vstúpi v sobotu 20. júla 2019 o 17:30, keď si v prvom kole v Liptovskom Mikuláši zmeria sily s domácim Tatranom.