29.8.2018

Gólový koncert Rastislava Kružliaka v zápase juniorov + FOTO, VIDEO

V stredu 29. augusta 2018 odohral tím MFK Ružomberok juniori domáci zápas predohrávaného 14. kola 3. ligy Stred s Liptovskou Štiavnicou.
5:0 (2:0)
14. kolo, 16:30
MFK Ružomberok vs TJ Družstevník Liptovská Štiavnica

MFK Ružomberok: Čtvrtečka - Kojnok, Mário Mrva (72. Ducár), Madleňák (59. Gallo), Zsigmund (46. J. Kudlička), Gerec, Brenkus (67. Sapara), Miroslav Almaský, Jedinák (75. Machaj), R. Kružliak, M. Bobček

TJ Družstevník Liptovská Štiavnica: Bakoš - T. Gejdoš, Svetlák (47. Svetlošák), Badár, Mihálik, Macík (85. Vierik), Koleň (46. Matula), Vierik (55. Gejdoš), Omasta, Eliaš, Hoferica

Góly: 25., 46., 78. a 85. R. Kružliak, 36. Brenkus

Žlté karty: 56. R. Kružliak - 46. Eliaš

Rozhodovali: Miroslav Holas - Martin Holas, Čičmanec

Diváci: 450

Po štvrťhodine hry otvoril skóre Rastislav Kružliak a v 36. minúte zvýšil ružomberský náskok na rozdiel dvoch gólov Adam Brenkus. Krátko po zmene strán sa druhýkrát v stretnutí zapísal do streleckej listiny Rastislav Kružliak. Ten istý hráč dvakrát skóroval aj v rozmedzí 78. a 85. minúty a Liptáci zvíťazili 5:0.

Tím MFK Ružomberok juniori čaká najbližší zápas v nedeľu 2. septembra 2018 o 10:30, keď v piatom kole 3. ligy Stred privíta na ružomberskom štadióne Čadcu. Všetci ste vítaní!

Titulná foto: Rudolf Maškurica (archív)