2.9.2018

Juniori doma opäť víťazne + FOTO, VIDEO

V nedeľu 2. septembra 2018 odohrali juniori domáci zápas piateho kola 3. ligy Stred s Čadcou.
4:2 (2:1)
5. kolo, 10:30
MFK Ružomberok vs FK Čadca

MFK Ružomberok: Čtvrtečka - Kojnok (87. Ducár), Gallo, Mário Mrva, Madleňák (58. Zsigmund), Miroslav Almaský (61. Machaj), Brenkus (58. Vrlík), J. Kudlička, Kunca, Gerec (46. R. Kružliak), M. Bobček

FK Čadca: Gavlák - Maslík, Jarabica, Muráň, Kubalák (67. Pohančeník), Kapusniak, Vukelić, Coma, Jarabica, Kormaňák (46. Špila), Kulla (72. Kán)

Góly: 29. Gallo, 38. Kunca, 73. R. Kružliak, 87. Mário Mrva - 23. Vukelić, 85. Kapusniak

Rozhodovali: Michal Gregorec - Matúš Gregorec, Herdeľ

Diváci: 255

V 23. minúte Vuk Vukelić otvoril skóre a poslal hostí do vedenia - 0:1. Po šiestich minútach vyrovnal domáci kapitán Michal Gallo na 1:1 a v 38. minúte sa Liptáci tešili druhýkrát, keď sa presadil Dominik Kunca - 2:1.

Ružomberčania pokračovali v aktívnej hre aj naďalej a vypracovali si viaceré šance na skórovanie. V 73. minúte sa dočkali zaslúženého zvýšenia náskoku, keď dal gól Rastislav Kružliak - 3:1. Po dvanástich minútach ešte hostia na chvíľu zdramatizovali stretnutie, pretože Slavomír Kapusniak znížil na 3:2. Už v 87. minúte však prišla gólová odpoveď Mária Mrvu, ktorý uzavrel skóre na konečných 4:2.

Tím MFK Ružomberok juniori odohrá najbližší zápas v sobotu 8. septembra 2018 o 15:30, kedy sa v šiestom kole 3. ligy Stred predstaví na pôde Rimavskej Soboty.