25.3.2018

Juniori doma zvíťazili nad Makovom

V nedeľu 25. marca 2018, odohral tím MFK Ružomberok juniori domáci zápas 16. kola 4. ligy Sever s mužstvom ŠK Javorník Makov.
4:2 (1:1)
MFK Ružomberok - UT
16. kolo, 10:30
MFK Ružomberok vs ŠK Javorník Makov

MFK Ružomberok: Bakoš - Kojnok, Gallo (83. J. Kudlička), Štefánik, Čurma, Takáč, Mário Almaský (79. Matula), Miroslav Almaský (68. Zsigmund), Sapara (75. Eliaš), Kunca, A. Omasta (67. Ferenčík)

ŠK Javorník Makov: Kňazovič - Šutý, Kadik, Ometák, Šmehíl, Kohút, Martinka (81. Hikaník), Lojdl, Králik (77. Beniač), Filo, Kubala

Góly: 30. Takáč, 48. Kunca, 61. Ometák vl., 80. Ferenčík - 22. Filo, 88. Kubala

Žltá karta: 27. Kojnok

Rozhodovali: Koleno - Žeriava, Kuba

Diváci: 150

V 22. minúte poslal hostí do vedenia Marek Filo – 0:1. O osem minút neskôr sa postaral o vyrovnávajúci gól Dalibor Takáč – 1:1.

Tri minúty po zmene strán Dominik Kunca dokonal obrat a v 61. minúte dal vlastný gól Mário Ometák – 3:1. Desať minút pred koncom riadnej hracej doby zvýšil domáci náskok na rozdiel troch gólov Milan Ferenčík a v závere duelu upravil skóre Miloš Kubala na konečných 4:2.

Mužstvo MFK Ružomberok juniori čaká najbližší zápas v nedeľu 1. apríla 2018 o 15:30, keď odohrá zápas 17. kola 4. ligy Sever na pôde tímu FK Slovan Trstená.