30.9.2018

Juniori doma zvíťazili nad Poltárom + FOTO, VIDEO

V nedeľu 30. septembra 2018 odohral tím MFK Ružomberok juniori domáci zápas deviateho kola 3. ligy Stred s Poltárom.
3:1 (1:0)
9. kolo, 10:30
MFK Ružomberok vs TJ Sklotatran Poltár

MFK Ružomberok: Čtvrtečka - Kojnok, Čurma (72. Ducár), Mário Mrva, Madleňák, Miroslav Almaský, J. Kudlička (63. Machaj), Brenkus (67. Vrlík), Jedinák (46. Zsigmund), R. Kružliak, M. Bobček

TJ Sklotatran Poltár: Páriš - Filipiak, Farias, Výlupok, Mokrý (63. Sokol), Búry, Galo (46. Kulich), Hornyák, Galić, Chibueze, Szcepaniak (82. Trošić)

Góly: 26. Brenkus, 56. M. Bobček, 73. Ducár - 66. Szczepaniak

Žlté karty: 34. J. Kudlička, 50. Kojnok - 43. Farias

Rozhodovali: Belko - Moják, Šlapka

Diváci: 155

Liptáci sa ujali vedenia v 26. minúte, kedy otvoril skóre Adam Brenkus - 1:0. Domáci celok bol aj naďalej aktívny, vypracoval si ďalšie zaujímavé príležitosti a v 56. minúte korunoval snahu Marek Bobček - 2:0. Po desiatich minútach sa hosťom podarilo zdramatizovať stretnutie, keď Peter Szczepaniak znížil na 2:1. Posledné slovo však mali mladí Ružomberčania. V 72. minúte prišiel do hry Stanislav Ducár, ktorý takmer ihneď po príchode na trávnik uzavrel skóre na konečných 3:1.

Tím MFK Ružomberok juniori odohrá najbližší zápas v nedeľu 7. októbra 2018 o 10:30, kedy sa v desiatom kole 3. ligy Stred predstaví na pôde podbrezovskej rezervy.