6.8.2017

Juniori opäť s remízou

Po minulotýždňovej predohrávke 15. kola 4. ligy Sever, odohrali v nedeľu 6. augusta 2017 naši juniori zápas prvého kola s domácim Makovom.
1:1 (0:0)
ŠK Javorník Makov
1. kolo, 16:30
ŠK Javorník Makov vs MFK Ružomberok

ŠK Javorník Makov: Kňazovič – Bezák, Ometák, Jakubec, Kohút (36. Silva), Lojdl, Králik, Janita, Martinka, Štefanec, Domiciano

MFK Ružomberok: Krivulčík – Kojnok, Gallo, Mário Mrva, Čurma, Almaský, Vrlík, Zsigmund, Ferenčík (52. Totkovič), Matula (46. R. Kružliak), M. Bobček

Góly: 70. Štefanec – 80. Kojnok

Diváci: 330

Po bezgólovom prvom polčase sa v 70. minúte zapísal do streleckej listiny Adam Štefanec, ktorý poslal domáci tím do vedenia 1:0. O desať minút neskôr vyrovnal Lukáš Kojnok na konečných 1:1 a tak má ružomberská rezerva po dvoch odohraných stretnutiach na svojom konte dve remízy.

Najbližší zápas čaká juniorov v nedeľu 13. augusta 2017 o 10:30, keď na svojom trávniku privítajú Trstenú.

Ilustračná foto: Rudolf Maškurica (archív)