3.9.2017

Juniori pokračujú vo víťaznom ťažení

V piatom kole 4. ligy Sever sa náš juniorský výber predstavil v Závažnej Porube.
1:4 (0:2)
ŠK Závažná Poruba
5. kolo, 15:30
ŠK Závažná Poruba vs MFK Ružomberok

ŠK Závažná Poruba: Štolfa - P. Perašín, Račko, Uličný, Praštiak (76. Moravčík), Legerský (60. Lauko), Repček, Herčut (60. Koštial), Kreva, Golis (69. Ilavský), M. Perašín

MFK Ružomberok: Krivulčík - Kojnok, Gallo, Jonec (60. Kardoš), Čurma, Totkovič (81. Žákovič), Zsigmund (81. Rapoš), Vrlík, Matula, Miroslav Almaský, Ferenčík

Góly: 84. Repček - 16. Zsigmund (z 11m), 43. Miroslav Almaský, 66. a 81. Ferenčík

Rozhodovali: Petrinec - Pásztor, Machyniak

Diváci: 150

Skóre stretnutia otvoril v 16. minúte Marek Zsigmund, keď premenil pokutový kop – 0:1. Dve minúty pred koncom prvého polčasu zvýšil ružomberský náskok na rozdiel dvoch presných zásahov Miroslav Almaský.

V 66. a 81. minúte sa dvakrát zapísal do streleckej listiny najlepší strelec juniorského výberu Milan Ferenčík a Ruža už vyhrávala o štyri góly. Šesť minút pred koncom riadneho hracieho času znížil skóre Martin Repček na konečných 1:4.

Tím MFK Ružomberok juniori si po dvoch úvodných remízach pripísal na svoje konto piate víťazstvo v rade a v ligovej tabuľke sa vyšplhal na priebežnú druhú priečku. Najbližší zápas čaká mužstvo v nedeľu 17. septembra 2017 o 15:00 v Tvrdošíne.