16.9.2018

Juniori s ďalším cenným víťazstvom + FOTO, VIDEO

V nedeľu 16. septembra 2018 odohral tím MFK Ružomberok juniori domáci zápas siedmeho kola 3. ligy Stred so Zvolenom.
2:0 (1:0)
7. kolo, 10:30
MFK Ružomberok vs MFK Zvolen

MFK Ružomberok: Čtvrtečka - D. Kružliak (46. Gallo), Mário Mrva, L. Kojnok, Zsigmund (87. Ducár), Gerec, Miroslav Almaský (74. Vrlík), Brenkus (46. J. Kudlička), Jedinák (46. Kmeť), R. Kružliak, M. Bobček

MFK Zvolen: Lehocký - Bariak, Šimko, Kotora, Chovan (54. Vávro), Totkovič (36. Orság), Neušel, Slovák (88. Cavar), Hric (71. Pavlík), Lupčo, Psársky (67. Krčmárik)

Góly: 25. M. Bobček, 51. Miroslav Almaský

Žlté karty: 11. Neušel, 33. Bariak, 45. Kotora

Červená karta: 44. Bariak (po druhej žltej)

Rozhodovali: Miroslav Holas - Čičmanec, Martin Holas

Diváci: 385

Prvý polčas odohral za juniorský výber aj obranca Dominik Kružliak, ktorého od zimy trápilo nepríjemné zranenie. V 25. minúte poslal domáci celok do vedenia Marek Bobček - 1:0. Minútu pred koncom úvodného dejstva videl hráč hostí Marian Bariak druhú žltú a tým pádom aj červenú kartu.

Pred druhým polčasom Liptáci pristúpili k trojnásobnému striedaniu. V 51. minúte sa zapísal do streleckej listiny Miroslav Almaský a ružomberský výber zvíťazil nad Zvolenom 2:0.

Tím MFK Ružomberok juniori odohrá najbližší zápas v sobotu 22. septembra 2018 o 15:00, kedy sa vo ôsmom kole 3. ligy Stred predstaví na trávniku tímu ŠKM Liptovský Hrádok.