V 2. kole 4. ligy Sever, privítal Ružomberok na domácej pôde Trstenú.
2. kolo, 10:30
MFK Ružomberok vs FK Slovan Trstená

MFK Ružomberok: Bakoš - Kojnok, Gallo (46. Matula), Jonec, Čurma, Mário Almaský (56. Totkovič), J. Kudlička (46. Vrlík), Zsigmund (46. R. Kružliak), Kunca, Ferenčík, M. Bobček (46. Miroslav Almaský)

FK Slovan Trstená: Smieška - M. Greššák, Bulla, Zaťko, Buška, Tropek (46. Maťovčík), Branický, Machajda, Ulrich, Ješš, T. Greššák

Góly: 15. M. Bobček, 17., 53. a 90. Ferenčík, 20. Jonec, 31. Kunca, 35. Mário Almaský, 67. a 69. R. Kružliak - 88. Branický

Rozhodovali: Mikloš - Tůma, Horný

Diváci: 155

Po štvrťhodine hry otvoril skóre Marek Bobček a už po dvoch minútach zvyšoval náskok Liptákov na rozdiel dvoch gólov Milan Ferenčík. V 20. minúte sa presadila aj nová tvár v ružomberskom drese Michal Jonec – 3:0. Po jedenástich minútach sa zapísal do streleckej listiny Dominik Kunca a v 35. minúte uzavrel polčasové skóre Mário Almaský na 5:0.

Osem minút po zmene strán pridal Milan Ferenčík svoj druhý presný zásah v stretnutí – 6:0. Zo strany Liptákov to však nebolo všetko. V rozmedzí 67. a 69. minúty dvakrát skóroval striedajúci Rastislav Kružliak a Ruža už vyhrávala 8:0. Dve minúty pred koncom riadnej hracej doby sa o čestný úspech hostí postaral Martin Branický, keď znížil na 8:1. V 90. minúte skompletizoval hetrik Milan Ferenčík a ružomberská rezerva si po výsledku 9:1 pripísala na svoje konto prvé víťazstvo.

Našich juniorov čaká najbližší zápas v nedeľu 20. augusta 2017 o 16:00 v Kysuckom Novom Meste.